head

Wciąż jesteś zmęczony i osłabiony? Uzupełniając brakujące witaminy, poczujesz się znacznie lepiej.

Wciąż jesteś zmęczony i osłabiony? Uzupełniając brakujące witaminy, poczujesz się znacznie lepiej.
Eva Macpherson Eva Macpherson
Specjalista w dziedzinie medycyny naturalnej, doradca żywieniowy
Temat: Zdrowie

Poprzez regularne spożywanie surowych warzyw i owoców, które są dostępne przez cały rok, teoretycznie dostarczamy swojemu organizmowi  stały dopływ witamin. Niemniej jednak, z powodu niewłaściwej diety, wiele ludzi  boryka się z niedoborem witamin. Na szczęście mamy rozwiązanie: istnieje mnóstwo suplementów diety, które szybko i skutecznie pomogą w regeneracji organizmu.

Mimo że organizm  nie potrzebuje dużych ilości witamin  jednak w celu zachowania zdrowia, są one niezbędne, ponadto odgrywają dużą rolę w zapewnieniu właściwej równowagi metabolicznej organizmu. Witaminy dostarczamy  do organizmu przede wszystkim wraz z pożywieniem, organizm sam jest w stanie wyprodukować tylko witaminę D.

Niedobór witamin to głównie przyczyna złego odżywiania.

Spożywanie dużych ilości białego cukru, alkoholu i innych używek znacznie osłabia zdolność wchłaniania witamin i składników mineralnych. W przypadku, jeśli nie spożywamy odpowiedniej ilości warzyw i owoców wówczas w organizmie pojawiają się objawy i skutki  niedoboru witamin.

Uzupełnienie brakujących witamin i detoksykacja.

Z upływem czasu w naszym organizmie nagromadzą się toksyny i wówczas zdrowe odżywianie już nie wystarczy, musimy się pozbyć toksyn. W przypadku niedoboru witamin należy przeprowadzić kurację oczyszczającą korzystając z naturalnego produktu Toxi CleanProdukt ten umożliwia kompleksowe oczyszczenie organizmu oraz zapobiega powstawaniu nowych złogów. Produkt Toxi Clean zadba o detoksykację organizmu natomiast Detox Vital uzupełni niedobory witamin. W produkcie znajdują się wszystkie niezbędne witaminy oraz substancje odżywcze oprócz tego posiada właściwości antyoksydacyjne. Produkt ten pomaga uzupełnić wszystkie ważne substancje odżywcze i w ten sposób  zapewni prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Eliminuje oznaki braku witamin jak np. depresja, zmęczenie, zaburzenia snu, problemy trawienne, długotrwały niedobór witamin może powodować problemy z paznokciami, jak również choroby układu krążenia lub nawet raka.

Powiązane artykuły

Społeczność

NOWOŚCI Z BLOGA

phone

Porady zdrowotne bezpośrednio na Twój adres e-mail: chcesz żyć świadomie i zdrowo zgłoś się po odbiór nowości z bloga.