head

„Enzym serrapeptase przyspiesza leczenie, mogę tylko go polecić wszystkim mamom”

Synkowi Katarzyny Halasz pomógł enzym serrapeptase
Suren Bahidska Suren Bahidska
Dziennikarka, doradca d/s zdrowia
Temat: Zdrowie

Sześć i pół letniego Ludwika i jego mamę Katarzynę Halasz bardzo martwiło, że stan zdrowia chłopca nie poprawił się nawet pod wpływem silnych antybiotyków. W tym, że w końcu wyzdrowiał z ropnego zapalenia gardła i migdałów i nie było potrzeby przeprowadzenia operacji ogromną rolę odegrał enzym serrapeptase.

Jak zaczęła się choroba syna?

Migdałki były w stanie zapalnym na tyle, że wszystko było w ropie. Choroba przeszła dalej na drogi oddechowe oraz za migdały podniebienne, niezależnie od tego, że zaraz po zauważeniu pierwszych obiawów przepisano mu silne antybiotyki.  

Co powiedział lekarz?

Po kuracji antybiotykowej poszliśmy do kontroli do laryngologa, a lekarz stwierdził, że stan zapalny dotknął również migdały podniebieniowe. Do tego czasu Ludwik już strasznie chrapał w nocy, a później doszło do tego, że zaczął się dusić. Ponieważ mowa jest o małym dziecku, lekarz nie chciał obciążać jego organizmu nowymi antybiotykami, dlatego zapisał mu tabletki przeciwzapalne. Ani na trochę nie uspokoiłam się.

Dalej nie poprawiał się stan zdrowia Ludwika?

Niezupełnie. Trochę pomogło, że po kuracji antybiotykowej dostał probiotyk i witaminy, ale stan zapalny stale nie chciał minąć. Choroba bardzo zmęczyła mojego syna, jego organizm był osłabiony, nie miał humoru, a mnie kroiło się serce, ponieważ widziałam, że cierpi. Nikomu nie życzę tego uczucia, czułam się bezradna i zdeterminowana. Nie ma gorszego uczucia dla matki, niż kiedy widzi swoje dziecko chore.

Jak trafiła Pani na enzym serrapeptase?

Pamiętałam, że jeden z moich przyjaciół próbował jakiś naturalny sposób na alergię, dzięki któremu minęły objawy z nią związane i zadzwoniłam do niego. Opowiedziałam mu, co się dzieje z Ludwikiem, zaraz mi pomógł i dostałam od niego jedno opakowanie Elixiru Serrapaptase. Ponieważ na produkcie było podane dawkowanie tylko dla dorosłych, lekarz zalecił, aby Ludwik zażywał na noc, dwie godziny po jedzeniu jedną kapsułkę preparatu zawierającą 250000 SPU. W ciągu trzech dni stan zdrowia mojego synka znacznie się poprawił, co w końcu dało mi jakąś nadzieję.

Czy może Pani o tym opowiedzieć bardziej szczegółowo?

Ludwik w czwartek wieczorem wziął pierwszą kapsułkę, a do niedzieli wieczór chrapanie zupełnie ustało, a ponadto ból również zelżał. W poniedziałek byliśmy na kontroli u lekarza, który bardzo się zdziwił, że stan zapalny znacznie się zmniejszył. Umówił nas na kontrolę na czwartek, a do tego czasu stan zapalny prawie całkowicie zniknął, a migdały znacznie się poprawiły. Umówiliśmy się z lekarzem, że morskie powietrze na pewno dobrze zrobi Ludwikowi, dlatego też pojechaliśmy nad Bałtyk. Oprócz Elixiru Serrapeptase mój syn przez dwa tygodnie zażywał również bardzo skuteczny probiotyk i nie ma potrzeby wycinania migdałów, czym byliśmy straszeni. Wszystkim mamom mogę tylko polecić enzym serrapeptase, który przyspiesza leczenie i wzmacnia działania antybiotyku.

Czy Pani też spróbowała serrapeptase?

Tak, ponieważ miałam jednego zęba w stanie zapalnym. Wszyscy wiedzą jaki nieprzyjemny bywa ból zęba, a u mnie ból był prawie niezauważalny i stosunkowo szybko przeszło pulsowanie. Zawsze mamy w domu zapasowe opakowanie Elixiru Serrapeptase, na wypadek jeśli któreś z nas byłoby chore, chociaż wierzę, że nie nastąpi to w niedalekiej przyszłości. Uspokaja mnie świadomość, że ten naturalny preparat jest dobry na tak wiele dolegliwości. Mam nadzieję, że więcej osób dowie się o nim i pomoże on w ich leczeniu. Dziękuję mojemu przyjacielowi, że był przy mnie w potrzebie i bezinteresownie mi pomógł, jestem mu za to bardzo wdzięczna!

Powiązane artykuły

chmura etykiet

Społeczność

NOWOŚCI Z BLOGA

phone

Porady zdrowotne bezpośrednio na Twój adres e-mail: chcesz żyć świadomie i zdrowo zgłoś się po odbiór nowości z bloga.