head

Twoja dieta nie działa? Co może być przyczyną!

Twoja dieta nie działa? Co może być przyczyną!
Eva Macpherson Eva Macpherson
Specjalista w dziedzinie medycyny naturalnej, doradca żywieniowy
Temat: Supergreens

Twoja dieta okazuje się bezskuteczna, przyczyną może być zaburzenie równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie, pomóc Ci może kuracja  alkalizująca. 

Dlaczego wskazówka na wadze pokazuje wciąż to samo?

 Prawidłowy metabolizm, a tym samym i spadek na wadze nie zależy tylko od ilości spożytych kalorii, ale również od  wydajności przetwarzania przez organizm składników odżywczych: Jeśli w komórkach brakuje odpowiednich  witamin, minerałów i tlenu, które wspomagają spalanie tłuszczu, zakłóca to metabolizm i organizm nie jest w stanie przetworzyć spożyty pokarm. W takich okolicznościach organizm magazynuje nadmiar tłuszczu, brakuje nam energii i przybieramy na wadze.

Czy jest jakieś rozwiązanie?

Wprowadź do swojej diety owoce i warzywa, które mają działanie alkalizujące, takie jak ogórki, brokuły, banany, zielony jęczmień lub trawa pszeniczna oraz przeprowadzaj regularne oczyszczanie organizmu! Na ścianach jelit osadzają się ogromne ilości toksyn, których kwaśne pH nie pozwala organizmowi na dokładne  oczyszczanie. Spożywając na przykład, trawę pszeniczną dbamy, aby  nasze komórki otrzymywały właściwą porcję tlenu, poprawi ich prace i przede wszystkim przyspieszy przemianę materii, dojdzie do uwolnienia tłuszczy, które dostarczą energii, w ten sposób rozpoczyna się prawidłowy proces spalania tłuszczu.

 W tym celu należy wybrać taki kompleksowy suplement diety, który oprócz tego, że zawiera odpowiednie ilości witamin i minerałów, posiada doskonałe właściwości alkalizujące. Kuracja alkalizująca normalizuje metabolizm, zapobiega niebezpiecznym wahaniom cukru we krwi, co prowadzi do ataków głodu, oraz może obniżyć produkcję kwasów żołądkowych - czyli również objawów refluksu.

 

Powiązane artykuły

chmura etykiet

Społeczność

NOWOŚCI Z BLOGA

phone

Porady zdrowotne bezpośrednio na Twój adres e-mail: chcesz żyć świadomie i zdrowo zgłoś się po odbiór nowości z bloga.