head

Alkalizacja poprawi ci nastrój

Alkalizacja poprawi ci nastrój
Eva Macpherson Eva Macpherson
Specjalista w dziedzinie medycyny naturalnej, doradca żywieniowy
Temat: Supergreens

Jest piękna pogoda, świeci słońce, a ty chodzisz z ponurą miną? Jeśli często bez przyczyny  popadasz w depresję i podrażnienie, powinieneś jak najszybciej pomyśleć o przeprowadzeniu alkalizacji organizmu. Szybko odzyskasz dobre zdrowie, humor i witalność!

Zakwaszony organizm jest odpowiedzialny za powstawanie wielu dolegliwości  zdrowotnych. Problemy jelitowe, problemy trawienne, refluks, biegunka, zaparcia, bóle stawów, depresja to tylko niektóre objawy świadczące o naruszonej równowadze kwasowo-zasadowej organizmu.

Oto rady co robić, by odzyskać  humor!

Oczywiście wszystko zależy od nas, pamiętajmy, że zdrowie jest najważniejsze, w celu jego zachowania, warto zrobić cokolwiek i dlatego tak ważne jest podjęcie odpowiedniej decyzji! Przede wszystkim powinniśmy ograniczać spożywanie produktów z białej mąki, cukru, produktów przetworzonych  i włączyć do codziennej diety  jak najwięcej produktów naturalnych, dużo zielonych warzyw, owoców, kapusty kiszonej, soję, kiełki, młody jęczmień, trawę pszeniczną. Należy uważać na jogurty z dużą zawartością cukru oraz produkty wędzone, ponadto zwracać szczególną uwagę na wyroby typu„light“, które są niejednokrotnie bardziej szkodliwe niż tradycyjne!  Podstawą diety zasadowej są soki owocowe i warzywne, woda z cytryną, ziołowe i zielone herbaty. Należy również pamiętać  o systematycznym przeprowadzaniu kuracji alkalizującej, która dostarczy  organizmowi odpowiednią ilość niezbędnych witamin i pierwiastków śladowych. Alkalizacja organizmu gwarantuje pewne zdrowie, usunie problemy związane ze wzdęciami, trawieniem, bólem stawów, złym samopoczuciem, depresjami. Alkalizacja nie czyni cudów, ale sprawia, że znikają bóle głowy, uczucie zmęczenia, mięśni, stawów, poprawi się wygląd skóry- ogólnie mówiąc, następuje powrót do zdrowia! 

 

 

 

 

Powiązane artykuły

chmura etykiet

Społeczność

NOWOŚCI Z BLOGA

phone

Porady zdrowotne bezpośrednio na Twój adres e-mail: chcesz żyć świadomie i zdrowo zgłoś się po odbiór nowości z bloga.