head

Starannie wybrana kompozycja bez skutków ubocznych

Starannie wybrana kompozycja bez skutków ubocznych
Eva Macpherson Eva Macpherson
Specjalista w dziedzinie medycyny naturalnej, doradca żywieniowy
Temat: Program oczyszczania organizmu

Jeśli podejmujemy decyzję, którą kurację detoksykacyjną wybrać powinniśmy trzymać się zasady: „Ze wszystkiego tylko to najlepsze“. Produkty wykonane z wysokiej jakości, starannie dobranych składników są nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim nie mają skutków ubocznych.

Wielu z nas z pewnością dostało się do sytuacji, kiedy to po zakończeniu detoksykacji pomimo wszystkich obietnic nie poczuli żadnych pozytywnych  zmian: nie pozbyli się problemów trawiennych, wciąż są zmęczeni  ani ich psychiczne samopoczucie wciąż nie uległo poprawie, może nawet przybyło kilka innych dolegliwości. W takim przypadku należy szukać przyczyny w kuracji detoksykacyjnej (oczywiście, jeśli niedogodności nie powoduje jakaś choroba). Weźmy pod uwagę np. jeden prosty przykład: również smak jajeczniczy zależy od tego z jakich jaj jest wykonana. To samo dotyczy kuracji detoksykacyjnych, w przypadku, że nie posiada odpowiednich składników , ani wyniki takiej kuracji nie będą zadawalające, nie mówiąc o tym, że skażone składniki (rośliny skażone środkami chemicznymi, genetycznie modyfikowane lub będące w toku produkcji itd) mogą mieć bardzo szkodliwe skutki uboczne.

Cuda się nie zdarzają, dlatego więc produkty, które są wykonane z najlepszych składników i pod ścisłym nadzorem są z pewnością droższe niż produkty detoksykacyjne wykonane ze składników, których pochodzenie nie jest pewne. Można zadać pytanie, jak można się przekonać, że który produkt jakiej jest jakości. Odpowiedź znajduje się na opakowaniu:  należy dokładnie przeczytać listę składników,  zwróćmy uwagę na takie oznaczenia jak np.  Bio, organiczny, NON GMO (czyli nie są modyfikowane genetycznie), 100% naturalne, kontrola jakości, sprawdzona jakość.

 

Do tego typu produktów należy kuracja do oczyszczania jelit i do detoksykacji organizmu Natural Swiss, która spełnia wszystkie powyższe aspekty:

- zawiera naturalne składniki

- nie zawiera GMO

- zawiera bio składniki

- Szwajcarska jakość

- Testowany klinicznie

 

Przeczytaj także doświadczenia klientów na stronie internetowej. Jeśli więc zdecydujesz się na produkt wysokiej jakości a nie na ten najtańszy z pewnością unikniesz wielu nieprzyjemnych niespodzianek.

Powiązane artykuły

Społeczność

NOWOŚCI Z BLOGA

phone

Porady zdrowotne bezpośrednio na Twój adres e-mail: chcesz żyć świadomie i zdrowo zgłoś się po odbiór nowości z bloga.