head

„Kuracja detoksykująca pomogła w walce z anemią”

Kajtor Bianka
Eva Macpherson Eva Macpherson
Specjalista w dziedzinie medycyny naturalnej, doradca żywieniowy
Temat: Program oczyszczania organizmu

Bianka Kajtor od dłuższego czasu cierpiała na anemię z niedoborem żelaza, ale preparaty uzupełniające żelazo nie pomagały jej. Ponieważ równolegle walczyła również z problemami trawiennymi zdecydowała, że zamiast leków poszuka raczej alternatywnego rozwiązania. Równoczesne przeprowadzenie najlepszej  detoksykacji i kuracji oczyszczającej jelita znacznie poprawiło jej stan.  

Na jaki problem szukała Pani rozwiązania?

Od lat miałam problemy z niedoborem żelaza w organizmie i z tego powodu bardzo szybko się męczyłam i pod oczami miałam ciemne plamy. Nie jem mięsa, dlatego też lekarze sądzili, że z tego powodu jestem w takim stanie.  Łykałam leki uzupełniające żelazo, oprócz tego próbowałam różnych suplementów diety, ale żaden z nich nie był zbyt skuteczny.  

I wtedy zdecydowała się Pani na to, aby przeprowadzić kurację detoksykującą?

Tak. Dokładnie sprawdziłam w jaki sposób mogę sobie pomóc i równoczesne przeprowadzenie kuracji detoksykującej i oczyszczającej jelita wydawało się dobrym rozwiązaniem.  Z jednej strony oczyszcza jelita, z drugiej uwalnia od pasożytów. Czytałam, że są one w stanie wyssać z nas substancje odżywcze, tak więc jest możliwość, że ich obecność miała wpływ na anemię z niedoborem żelaza.  

Wcześniej nie myślała Pani o pasożytach?

Podejrzewałam raczej zaburzenia trawienne. Jem dość dużo chleba i makaronu, co nie jest dobre. Natomiast oprócz tego spożywam również bardzo dużo  błonnika , a mimo to stale miałam zaparcia. Chociaż wykorzystałam również dobrze sprawdzoną radę: jadłam suszone śliwki oraz dżem z tamaryny, który pomaga w ruchu jelit Kupowałam różnorodne herbatki ziołowe oczyszczające jelita, ale one regularnie powodowały biegunkę .

Ogólnie rzecz biorąc o pasożytach mało można usłyszeć.

Ludzie niechętnie mówią o nich, wciąż jeszcze uważane jest to za temat tabu. Natomiast pasożyty żyją w każdym z nas. Kiedy pojawia się taka opcja, większość osób odrzuca ją i mówi, że w nich na pewno nie ma pasożytów.

Czy przeprowadzenie kuracji detoksykującej uzgodniła Pani ze swoim lekarzem?

Nie. Zauważyłam, że normalna medycyna odrzuca terapie alternatywne i odcina się od naturalnych sposobów leczenia. Oczywiście przemysł farmakologiczny nie jest również tym zainteresowany. Sama podjęłam się tej próby.

Jak długo trwała kuracja?

Przeprowadziłam trzymiesięczną kurację ToxiClean kurację detoksykującą wraz z Programem CleanInside.  Clean Inside błonnik pomagał w oczyszczaniu moich jelit, natomiast dzięki herbatce Slim minęły zaparcia. Pomiędzy poszczególnymi kuracjami robiłam 5-dniową przerwę. Były gorsze chwile, jak również momenty załamania, ale nie poddawałam się. Myślę, że ze względu na wypróżnianie substancji toksycznych od czasu do czasu miałam bardzo zły nastrój, ale to już przeszłość. Kurację przeprowadziłam razem z moim mężem i teściową. Ponieważ mieszkamy razem, ważne było dla mnie, abyśmy wspólnie przeszli tą drogę, w ten sposób nie mogło dojść do wzajemnego zarażenia się pasożytami.  

Jak się Pani teraz czuje?

Kuracja detoksykacyjna pomogła mi w zwalczeniu anemii. Co prawda zmęczenie zupełnie nie minęło, ale stałam się bardziej energiczna. Już nie sprawia mi problemów chodzenie do ubikacji i w tym temacie wszystko jest w porządku.  Moje wyniki laboratoryjne poprawiły się, a ciemne plamy z pod oczu zniknęły. Ogólnie rzecz biorąc moje samopoczucie jest znacznie lepsze, teraz planuję, że w styczniu zacznę czwartą kurację detoksykującą. Wszystkim mogę tylko zaproponować, aby ją przeprowadzili do końca.

 

 

Powiązane artykuły

Społeczność

NOWOŚCI Z BLOGA

phone

Porady zdrowotne bezpośrednio na Twój adres e-mail: chcesz żyć świadomie i zdrowo zgłoś się po odbiór nowości z bloga.