head

Osiągnięcie płaskiego brzucha przy pomocy oczyszczania jelit „Schudłam pięć kilo przez półtora miesiąca”

Osiągnięcie płaskiego brzucha jest prostsze z kuracją Clean Inside
Suren Bahidska Suren Bahidska
Dziennikarka, doradca d/s zdrowia
Temat: Płaski brzuch

Niezależnie od tego, że zwracała uwagę na to jak się odżywia i regularnie odwiedzała siłownię dla Hanna Vincze osiągnięcie płaskiego brzucha wydawało się nierealne. W końcu sukces zapewniło jest dokładne oczyszczanie jelit, dzięki któremu nawet w sukienkach przylegających do ciała czuje się pewnie.

Płaski brzuch jest ściśle związany z dobrą pracą jelit i ich czystością.

W międzyczasie sama doszłam do takiego wniosku. Wcześniej nie rozumiałam,dlaczego niezależnie od dużej ilości pracy jaką wykonuję nie widzę w lustrze takich wyników, jakie chciałabym osiągnąć. 2-3 razy w tygodniu pociłam się na siłowni, faktycznie bardzo zdrowo się odżywiałam, a jednak efekty nie nadchodziły. Nie wiedziałam, co robię źle? Postawiłam sobie za cel, aby mój brzuch wyglądał jak „kaloryfer” , ale obojętnie co robiłam, nie chudłam.

Oprócz tego, że nie traciła Pani na wadze miała Pani problemy z trawieniem?

Spożywam dużo warzyw, od których wieczorem miałam wzdęcia, czasami tak wyglądałam, jak kobieta w ciąży. Mój żołądek stał się bardzo wrażliwy, czułam się sfrustrowana i zmęczona. Moje zwyczaje związane z odżywianiem są dobre, nie jem węglowodanów, nie wiedziałam co o tym wszystkim mam myśleć. Mam wycięty woreczek żółciowy, zaczęłam podejrzewać, że to jest powodem niepowodzenia. Przez myśl mi nawet nie przeszło, że tak trudno jest uzyskać płaski brzuch.

Czy szukała Pani dalszych rozwiązań i w ten sposób trafiła Pani na kurację oczyszczającą jelita?

Zawsze byłam zwolenniczką zdrowego stylu życia. Słyszałam już o tym, że naszemu organizmowi od czasu do czasu potrzebna jest detoksykacja i oczyszczanie jelit, ale czułam się na to zbyt młoda. Natomiast teraz stwierdziłam, że warto to wypróbować. Zamówiłam kurację Clean Inside i zaczęłam pierwszą w swoim życiu kurację oczyszczającą jelita.

Jakie zmiany Pani zauważyła?

Na początku nic nie czułam. Dokładniej tyle, że po herbacie Slim lepiej śpię, ponieważ działa uspokajająco. Po 3-4 dniach zniknęły wzdęcia i częściej musiałam chodzić do ubikacji. Stałam się bardziej energiczna, czułam się lżejsza i minęła wrażliwość żołądka. Chociaż miałam znacznie lepszy apetyt, nie utyłam ani grama, ale zaczęłam chudnąć. Wtedy pojawiła się pierwsza nadzieja na osiągnięcie płaskiego brzucha. Ponieważ nie miałam już wzdęć, po krótkim czasie widoczny był już rezultat.

Jest Pani po kuracji oczyszczającej jelita. Czy osiągnęła Pani swój cel?

Przez półtora miesiąca schudłam pięć kilo. Mój brzuch nie tylko zrobił się bardziej płaski, ale pojawił się na nim delikatny „kaloryfer”, z czego jestem bardzo dumna. Oczywiście potrzebny był również trening, który wcześniej sam w sobie nie przynosił wyników. Wyjęłam z szafy sukienki przylegające do ciała, dawno nie noszony strój kąpielowy i słyszę coraz więcej komplementów. Ku mojej wielkiej radości pod wpływem kuracji oczyszczającej jelita moja skóra zrobiła się ładniejsza, a włosy i rzęsy szybciej rosną. Myślę, że złogi odłożone w moim jelicie hamowały wchłanianie substancji odżywczych. Mam mnóstwo energii, łatwiej mi się ćwiczy. Zaplanowałam przeprowadzenie kuracji detoksykującej i wierzę, że osiągnę dalsze sukcesy w odchudzaniu i treningu.

Powiązane artykuły

Społeczność

NOWOŚCI Z BLOGA

phone

Porady zdrowotne bezpośrednio na Twój adres e-mail: chcesz żyć świadomie i zdrowo zgłoś się po odbiór nowości z bloga.