head

Ostropest plamisty, skuteczny w walce z trądzikiem, egzemą i innymi problemami skórnymi.

Ostropest plamisty, skuteczny w walce z trądzikiem, egzemą i innymi problemami skórnymi.
Eva Macpherson Eva Macpherson
Specjalista w dziedzinie medycyny naturalnej, doradca żywieniowy
Temat: Oczyszczenie organizmu

Ostropest plamisty: skutecznie usuwa trądzik, wysypki alergiczne i egzemy! Jeśli masz problemy  z trądzikiem, twoja skóra jest sucha i swędząca z wypryskami może to wskazywać na nieprawidłowe funkcjonowanie twojej wątroby. Ostropest plamisty zmniejsza zaczerwienienia skóry, rozjaśnia ją oraz wzmacnia jej zdolności regeneracyjne, działa przeciwzapalnie, antybakteryjnie i przeciwgrzybicznie.

 

Skóra daje nam sygnały

Skóra jest największym narządem, przez który przedostaje się do naszego organizmu najwięcej różnego rodzaju toksyn: środki piorące, różne mydła, balsamy do ciała oraz materiały syntetyczne składnik naszych ubrań powodujących reakcje alergiczne.

Czynniki występujące w środowisku wpływają negatywnie na organizm nie tylko z zewnątrz, ale również od wewnątrz. Wystarczy pomyśleć o przetworzonej żywności, którą niemal codziennie spożywamy, a która znacznie obciąża nie tylko wątrobę, ale również cały organizm. Dodatkowo wątrobę w dużym stopniu obciąża spożywanie alkoholu i długotrwałe stosowanie różnych leków.

 

Leczniczy cud natury

W dzisiejszym świecie trudno zabronić przedostawaniu się toksyn do organizmu, starajmy się więc, w pewien sposób eliminować ich niekorzystny wpływ spożywając oczyszczający ostropest plamisty. Jego głównym składnikiem jest sylimaryna, która jest największym obrońcą komórek wątroby; jej stosowanie może zwiększyć procesy detoksykacji nawet o 50%. Ostropest jest dostępny w postaci sproszkowanej, drażetek lub kapsułek, można spożywać w formie herbatki lub naparu.

Ponadto wraz z przebiegającym oczyszczaniem wewnętrznym jednocześnie twoja skóra dzień po dniu, staje się świeża, odzyskuje równowagę i zdrowy wygląd.

 

www.oczyszczanie-organizmu.com/produkty/toxiclean-do-oczyszczania-watroby/

 

 

 

 

 

Powiązane artykuły

Społeczność

NOWOŚCI Z BLOGA

phone

Porady zdrowotne bezpośrednio na Twój adres e-mail: chcesz żyć świadomie i zdrowo zgłoś się po odbiór nowości z bloga.