head

Oczyszczanie jelit może również pomóc w walce z ciężkimi chorobami

Zuzanna Pal
Suren Bahidska Suren Bahidska
Dziennikarka, doradca d/s zdrowia
Temat: Oczyszczenie jelit

Jeśli ktoś, to właśnie Zuzanna Pal dokładnie wie, do czego jest zdolna kuracja oczyszczająca jelita. Pani Zuzanna robi wszystko co w jej mocy, aby wyleczyć się i nie tylko mówi o tym. Chociaż choruje na poważne choroby, ani przez chwilę nie straciła optymizmu i pozytywnego myślenia.  

 

Od razu widać było, że nie użala się nad sobą.

Nie mam świadomości, że jestem chora, raczej swoją energię kieruję w stronę leczenia. Z jednym z problemów zdrowotnych, hemoroidami walczę od 1992 roku, a z rakiem piersi od 2016 roku.

25 lat to bardzo dużo czasu.  Myślę, że ta ciągła walka męczy również psychicznie.

Teraz już zupełnie dobrze to znoszę. Wcześniej przewlekłe hemoroidy sprawiały mi wiele kłopotów, ale szczególne trudności występowały raczej po operacjach. W tamtych czasach techniki operacyjne nie były jeszcze dobrze rozwinięte i niestety zabieg nie udał się. Ponieważ chodzenie do toalety sprawiało mi problemy, zaczęłam się niepokoić.  A potem już bałam się chodzić do ubikacji i cierpiałam na przewlekłe zaparcie .

Co jest powodem choroby?

Prawdopodobnie mam takie skłonności. W wieku 21 lat urodziłam pierwsze dziecko i już wtedy pojawiły się u mnie hemoroidy. Byłam młoda i wcześniej nigdy o czymś takim nie słyszałam. Po drugim porodzie sytuacja pogorszyła się. A w '92 roku zostałam zoperowana.

Wspomniała Pani, że operacja nie powiodła się.

Z jednej strony nie udała się, a z drugiej nie rozwiązała moich problemów. 10 lat później cierpiałam na ataki hemoroidów, stopniowo pojawiały się objawy. Zdarzało się, że prawie w sposób operacyjny trzeba było usuwać z moich jelit stwardniały stolec.

Bardzo swobodnie opowiada Pani o swoich problemach.

Nie zawsze tak było. Ludzie omijają takie tematy, do dnia dzisiejszego jest to temat tabu. Nawet w rodzinie nie ma zwyczaju rozmawiania na takie tematy. Jakby nasze jelita nie należały do nas.

Czy po ataku hemoroidów przyszła myśl przeprowadzenia kuracji oczyszczającej jelita?

Ani razu nie skakałam ze szczęścia, kiedy miałam iść do proktologa. Chciałam zapobiec przed kolejnym drastycznym zabiegiem i pomóc samej sobie. W 2013 roku zaczęłam szukać rozwiązać na internecie i tam znalazłam Clean Inside kurację oczyszczającą jelita.

Czego Pani po niej oczekiwała?

Proktolog powiedział, że każde takie rozwiązanie może pomóc, które pozwoli na łatwiejsze wypróżnianie. Równoczesne stosowanie Clean Indside błonnik i  Slim Tea przyniosło oczekiwany rezultat, po tygodniu poczułam już znaczną poprawę. Jednocześnie mentalnie również poczułam się lepiej, przestałam się niepokoić. Od 2013 roku co 3 miesiące przeprowadzam kurację oczyszczającą jelita, a od grudnia zeszłego roku razem z detoksykacją.

Po kuracji oczyszczającej jelita poczuła Pani, że powinna przeprowadzić również detoksykację?

W 2016 roku zdiagnozowano u mnie raka piersi. Mój świat się zawalił, kiedy na płucach i wątrobie również zauważono plamy. Na szczęście nie było mowy o przerzutach, te zmiany okazały się niegroźne. Zostałam poddana naświetlaniu i potem chciałam oczyścić organizm z toksyn. Zaczęłam więc kurację oczyszczającą jelita i detoksykację. Być może tej kuracji zawdzięczam, że po naświetlaniu nie czułam się źle, poprawił mi się apetyt, przytyłam i miałam bardzo dobre wyniki krwi.  Mój lekarz pierwszego kontakty popiera te metody, a ja mam dobre samopoczucie. Moja rodzina również popiera obie kuracje, zdarzyło się nawet, że dostałam je od nich w prezencie.  

Powiązane artykuły

chmura etykiet

Społeczność

NOWOŚCI Z BLOGA

phone

Porady zdrowotne bezpośrednio na Twój adres e-mail: chcesz żyć świadomie i zdrowo zgłoś się po odbiór nowości z bloga.