head

Jaki jest efekt oczyszczania jelit?

Rita Złamał była zadowolona z kuracji Clean Inside
Suren Bahidska Suren Bahidska
Dziennikarka, doradca d/s zdrowia
Temat: Oczyszczenie jelit

Spokojnie możemy powiedzieć, że Rita Złamał jest przykładem zdrowego stylu życia. Ta młoda kobieta kilka lat temu zdecydowała, że rozpocznie swoją zewnętrzną i wewnętrzną przemianę, natomiast jednym z jej elementów było oczyszczanie jelit. Pod wpływem oczyszczania jelit szybko okazało się, a co, o tym opowiada Rita.

Co miało wpływ na zmianę Pani stylu życia?

2-3 lata temu zaczęłam zajmować się zdrowym trybem życia. Miałam takie objawy, o których już wiedziałam, co oznaczają. Zdecydowałam, że wprowadzę zmiany i bardzo będę uważać na to, co wprowadzam do organizmu.

Wspomniała Pani, że miała objawy.

Wypadały mi włosy, miałam trądzik na skórze i leczona byłam na niedoczynność tarczycy. Na ten ostatni problem otrzymywałam leki niezależnie od tego, że na podstawie wyników laboratoryjnych nie było to uzasadnione. O wypadaniu włosów później okazało się, że pojawiło się ze względu na problemy z zębami.

Miała Pani duże zadanie.

Nie było łatwo, ale aby osiągnąć cel wiedziałam jak mam postępować. Jem potrawy bez cukru i glutenu, nie piję mleka i w zupełności wyeliminowałam żywność rafinowaną. Dziennie piję 3 litry filtrowanej wody i często chodzę na siłownię. Równocześnie  zaczęłam stosować naturalne kosmetyki i środki czystości.

Ale nie skończyła Pani na tym.

Postanowiłam, że chciałabym wypróbować oczyszczanie jelit. W ówczesnym moim miejscu pracy mój szef stosował  kurację Clean Inside, był bardzo zadowolony, dlatego zdecydowałam się na ten produkt. Bardzo ważne było również to, aby produkt składał się z naturalnych składników.

Jakie zmiany Pani zauważyła?

Stosunkowo szybko widoczne były wyniki kuracji oczyszczającej jelita. Schudłam, poczułam się lżejsza, miałam bardziej płaski brzuch, stałam się bardziej energiczna, na skórze i na moich włosach również widoczne były zmiany. Stolec stał się regularny i częstszy, częściej chodziłam do toalety. Prawie znikł mi trądzik z pleców i wyglądało, że problemy z tarczycą również są zlikwidowane. Bałam się, że zacznę tyć, kiedy przestanę zażywać lek uzupełniający hormony, ale na szczęście tak się nie stało.

Czy łatwo było stosować kurację Clean Inside?

Po pewnym czasie była to już codzienna rutyna. Zupełnie nie sprawiało mi problemu spożycie rano błonnika, a wieczorem wypicie herbatki Slim. Ta ostatnia działała na mnie uspokajająco, chociaż ja w zasadzie dobrze śpię. Straszne było widzieć pod wpływem kuracji oczyszczającej jelita z czego zostały oczyszczone moje jelita, ale przynajmniej pozbyłam się wszystkiego. Zaplanowałam, że wypróbuję również kurację detoksykacyjną, czekam już z niecierpliwością jaki będzie miała wynik.

Czy dzięki ukształtowanemu jadłospisowi i stylowi życia stała się Pani tak zrównoważona?

Dużo nauczyłam się dzięki mojej chorobie, pomogła mi ona znaleźć właściwą drogę. Jeśli Twoja dusza nie jest w porządku, to i ciało nie będzie, ja teraz jestem w harmonii z samą sobą.  

Powiązane artykuły

Społeczność

NOWOŚCI Z BLOGA

phone

Porady zdrowotne bezpośrednio na Twój adres e-mail: chcesz żyć świadomie i zdrowo zgłoś się po odbiór nowości z bloga.