head

Program oczyszczający jelita: „Stałam się bardziej energiczna, mam dużo siły i znacznie więcej ćwiczę”

Program oczyszczający jelita przyniósł poprawę stanu zdrowia Gabrielli Lewai-Harsani
Program oczyszczający jelita przyniósł poprawę stanu zdrowia Gabrielli Lewai-Harsani
Eva Macpherson Eva Macpherson
Specjalista w dziedzinie medycyny naturalnej, doradca żywieniowy
Temat: Oczyszczanie jelit

Młoda mama zwraca uwagę na to, co je i regularnie ćwiczy, a niezależnie od tego przez lata cierpiała na wzdęcia i zmęczenie. Aby zlikwidować te objawy Gabriella Lewai-Harsani wypróbowała dietę z płynami i różne herbatki lecznicze, ale żaden z tych sposobów nie okazał się tak skutecznym, jak przeprowadzenie programu oczyszczającego jelita.  

Niewątpliwie starała się Pani znaleźć przyczyny?

Byłam na baadaniach, na badaniu krwi i kolonoskopii. Nie znaleziono niczego szczególnego, tylko tyle powiedziano, abym jadła częściej małe porcje. Wzięłam sobie do serca te rady, ale nie zauważyłam zdecydowanej zmiany. Jedząc małe ilości również miałam wzdęcia i kiedy zaczynałam jeść trudno mi było się zatrzymać.  

W Pani przypadku zła przemiana materii nie mogła być związana z brakiem ruchu.

Przez 23 lata uprawiałam aktywnie sport i do dnia dzisiejszego systematycznie ćwiczę. Ruch jest organiczną częścią mojego życia. Niezależnie od tego odczuwałam dolegliwości, czułam, że nie mam siły i stale walczyłam z uczuciem sytości.  Aby to wszystko minęło szukałam jakiegoś skutecznego rozwiązania, w ten sposób pojawił się na horyzoncie program oczyszczający jelita.

Gabrielli nie było obce pojęcie detoksykacji.

Dwa razy w roku przeprowadzam 5-dniową płynną kurację oczyszczającą. Teraz szukałam czegoś takiego, przy czym nie trzeba się głodzić i nie powoduje takiej drastycznej biegunki, jak herbata z malwy. Jedna z moich koleżanek zaproponowała mi CleanInside Program oczyszczający jelita, który sprawdziłam również w internecie.

Jakie zmiany zauważyła Pani po przeprowadzeniu programu oczyszczającego jelita?

Już na początku programu oczyszczającego jelita minęły wzdęcia i złagodniało nieprzyjemne uczucie sytości. Stałam się bardziej energiczna, mam dużo siły i znacznie więcej mogę ćwiczyć. Co wieczór wypijałam SlimTea, która zaprowadziła porządek w moim trawieniu i na drugi dzień nie było problemu z pójściem do toalety. Dzięki CleanInside błonnik w ciągu dnia długo czułam się najedzona i nie miałam momentów, że musiałam szybko coś przekąsić. Moja skóra też zrobiła się znacznie ładniejsza, zniknęły czerwone plamy z mojego brzucha, które nie zniknęły nawet pod wpływem kremu przepisanego przez dermatologa.  Herbatę Slim Tea piję do dnia dzisiejszego, natomiast na temat Programu oczyszczającego jelita CleanInside mam bardzo dobrą  opinię!

Powiązane artykuły

Społeczność

NOWOŚCI Z BLOGA

phone

Porady zdrowotne bezpośrednio na Twój adres e-mail: chcesz żyć świadomie i zdrowo zgłoś się po odbiór nowości z bloga.