Nasi eksperci: Kopriwanecz Magdalena
Dietetyk, dyplomowany specjalista nauk o żywieniu

Kopriwanecz Magdalena

„Rady żywieniowe często są niejasne, trudne do zastosowania. Przestrzegać ich jest jeszcze trudniej. Proste i dobre do zastosowania rady są rzadkie, nie tylko dlatego, że każdy człowiek ma swoją indywidualną przemianę materii, swoje wymiary i historię chorób, którą trzeba wziąć pod uwagę. Rady są raczej przesadzone, oznaczają raczej ogólne kierunki, które możemy śledzić. Poza tym mało osób ma czas na to, aby szczegółowo przemyśleć swoją dietę. Jedzenie jest skomplikowaną nauką. „

Jestem przekonana, że zapobieganie przed chorobami jest nadzwyczaj ważne w trakcie naszego życia. Ukształtowanie świadomości zdrowia to proces trwający przez całe życie. Na dokonanie zmian nigdy nie jest za późno! Na następujących obszarach mogę zapewnić pomoc specjalistyczną:

·          - zdrowe odżywianie
·          - kontrola ciała i zmiana trybu życia
·          - rady dotyczące diety w przypadku już istniejących chorób (wysokie ciśnienie, cukrzyca, wysoki poziom tłuszczu we krwi, itp.)

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej w tych tematach, wtedy pomogę Ci w praktycznej ich realizacji. Studiowałam na Uniwersytecie w Pécs. W 1993 roku uzyskałam dyplom Wyższej Szkoły, a następnie w 2013r. ukończyłam uniwersytet. Obecnie na Uniwersytecie w Pécs jestem wiodącym dietetykiem Centralnej Służby Dietetycznej. Jestem członkiem licznych organizacji zawodowych, abym mogła pogłębiać wiedzę specjalistyczną.

 

Posty i komentarze

Najnowsze artykuły

Na inny temat

Społeczność

NOWOŚCI Z BLOGA

phone

Porady zdrowotne bezpośrednio na Twój adres e-mail: chcesz żyć świadomie i zdrowo zgłoś się po odbiór nowości z bloga.