head

Zbliża się termin ślubu! Zyskaj formę dzięki diecie!

Zbliża się termin ślubu! Zyskaj formę dzięki diecie!
Eva Macpherson Eva Macpherson
Specjalista w dziedzinie medycyny naturalnej, doradca żywieniowy
Temat: Dieta - chudnięcie

Najpiękniejszym dniem w naszym życiu jest dzień naszego ślubu. W tym dniu każda panna młoda chce wyglądać jak najlepiej. Jednak, do tego, aby  wszystkich oczarowała nie tylko wspaniała fryzura, ale przede wszystkim dopasowana, piękna suknia ślubna, podkreślająca wspaniałą talię, niestety często musimy poddać się kompleksowej diecie redukcyjnej.

Nie należy się bać, ponieważ  kobieca, pięknie ukształtowana figura z cudownym płaskim brzuchem nie są rzeczą nieosiąganą, ani w przypadku, jeśli chcemy to osiągnąć w zaledwie kilka miesięcy. 

Co powinniśmy  zrobić?

Przede wszystkim, musimy zdać sobie sprawę, że utrata masy ciała i modelowanie sylwetki niestety wymaga  czasu,  przy czym należy pamiętać, że drastyczne diety redukcyjne mogą spowodować więcej szkody niż użytku: niepotrzebnie obciążają organizm, mogą powodować niedobory niektórych, ważnych substancji w organizmie i prowadzić do różnych chorób. Rozwiązaniem jest zmiana stylu życia, z diety należy wyeliminować głównie biały cukier, makaron, jajka, tłuszcz biały chleb i słodzone napoje, natomiast,  zamiast nich spożywać  brązowy ryż, proso, warzywa i owoce, pieczywo pełnoziarniste, sałatki oraz grillowane chude mięso. Bardzo ważna jest również aktywność fizyczna,  1 godzina  intensywnego kardio treningu   dokona cudów. I jeszcze jedno: przed i podczas "odchudzania" należy pamiętać o detoksykacji, ponieważ  tylko dobrze funkcjonujący i oczyszczony z toksyn układ trawienny  może bardziej efektywnie wykorzystywać składniki odżywcze i szybciej rozkładać  tłuszcze.

We dwójkę zawsze jest łatwiej.

Do procesu  zmian w stylu życia, zwłaszcza  sportu zaangażuj również swojego partnera,  ponieważ jako jednym z podstawowych założeń długiego i szczęśliwego małżeństwa jest jak najwięcej wspólnych zainteresowań i aktywności. Nie mówiąc o tym, że na zdjęciach ślubnych musi dobrze wyglądać również pan młody J

 Poznamy kilka  małych tajnych sztuczek

Jeśli chcesz  przyspieszyć proces odchudzania i interesuje Cię łatwiejsze rozwiązanie śmiało zastosuj kurację oczyszczającą Clean Inside   lub herbatkę Slim Tea®, która wchodzi w skład zestawu. Dokonuje  skutecznej detoksykacji, wspiera pracę jelit, reguluje wypróżnienie, uwalnia organizm od szkodliwych osadów, poprawia trawienie, może być bardzo  pomocna w osiągnięciu płaskiego brzucha.

Powiązane artykuły

Społeczność

NOWOŚCI Z BLOGA

phone

Porady zdrowotne bezpośrednio na Twój adres e-mail: chcesz żyć świadomie i zdrowo zgłoś się po odbiór nowości z bloga.