Leki

Leki
Eva Macpherson
Specjalista w dziedzinie ziołolecznictwa
Temat: Zdrowie

Według sondażu przeprowadzonego w zeszłym roku, stwierdzono, że wydajemy więcej pieniędzy na utrzymanie swojego zdrowia. To dobra wiadomość, oznacza to, że mamy coraz większą wiedzę w tej dziedzinie. Niestety nadal nie jest to idealna sytuacja, ponieważ większość społeczeństwa jest świadoma tego jak ważne jest zdrawie a stosunkowo mało w tym celu cokolwiek robi.. Tylko 15% osób korzysta z alternatywnych rozwiązań medycznych dla celów zapobiegawczych. Dla dwóch trzecich ludności koszty przeznaczane na ochronę zdrowia stanowią tradycyjne leki. Do tej grupy należą głównie ludzie z niskimi dochodami, choć powinno być odwrotnie, udowodniono, że wydatkizwiązane z ochroną zdrowia powinny pochodzić z oszczędności.Zioła, witaminy i inne suplementy diety są dużo tańsze niż leki, szkoda, że wiąkszość ludzi uważa, że spożywanie leków jest wygodniejsze i na czasie. Zastanówmy się dlaczego tak właśnie jest? Opublikuj swoje opinie.

Posty i komentarze

Powiązane artykuły

Najnowsze artykuły

Na inny temat

Społeczność

NOWOŚCI Z BLOGA

Porady zdrowotne bezpośrednio na Twój adres e-mail: chcesz żyć świadomie i zdrowo zgłoś się po odbiór nowości z bloga.

ToxiClean Program do detoksykacji organizmu.

ToxiClean Program do detoksykacji organizmu.

ToxiClean program do detoksykacji organizmu o szerokim spektrum działania został opracowany w taki sposób, żeby wraz z programem Clean Inside jeszcze skuteczniej oczyszczał i odtruwał narządy wewnętrzne.


Suplement diety z błonnikiem do oczyszczania jelit

Suplement diety z błonnikiem do oczyszczania jelit

Suplement diety do oczyszczania jelit za pomocą błonnika oczyszcza jelito grube z nagromadzonych toksycznych złogów zapobiegając tworzeniu się nowych.


Ziołowa herbata do detoksykacji

Ziołowa herbata do detoksykacji

Połączenie 13 specjalnie dobranych ziół. Wspomaga prawidłową pracę jelit i regularne wypróżnianie się. Nie zawiera kofeiny.